skip navigation

Game Films


An image from a Saint Ignatius vs. Rhodes from the 1960s.

The Saint Ignatius Athletic Department is digitizing its film archives! 

The Saint Ignatius Athletic Department has completed the process of converting all of its old game films into DVDs and digital copies. The films consist of mostly football and basketball games from the golden days of Saint Ignatius athletics.

The films span decades, with a few from the 1940s, all the way up until the start of the championship era in the 1980s. We also have converted VHS films and have DVDs of games from recent years. 

We have completed digitizing all of our football films from the 1940's through the 1980's, as well as most of our basketball films from the 1960s through the 2000's. 

See below for a complete list of our games – each game is on its own DVD. Each DVD costs $10, available via cash or check (plus shipping if applicable). 

Contact Joe Ginley at jginley@ignatius.edu to order. 

For more information, contact:

Joe Ginley

Communications Coordinator, Athletics jginley@ignatius.edu

Phone: 216-651-0222 x242


The 1974 Cats won the City Championship.

HAVE ANY OLD FILMS?

If you have any old Ignatius films, mail them to us or drop them off! We'll convert it and give you a DVD copy, free of charge. We promise not to JUG you!

Mail or drop off films to: 
Saint Ignatius High School
c/o Joe Ginley 
1911 W. 30th St.
Cleveland, Ohio 44113

FOOTBALL

City Championships

1952 14-Nov Benedictine L 18-26
1955 24-Nov Benedictine L 6-46
1957 28-Nov Benedictine L 3-27
1962 22-Nov Benedictine W 6-0
1970 27-Nov Benedictine L 12-38
1976 20-Nov John F. Kennedy W 23-8
1977 18-Nov John Adams W 27-0

Regular Season

1945 Sept. 16 Latin L 0-19
1946 Sept. 14 Latin L 0-45
1947 Sept. 20 Latin L 12-51
1948 Sept. 25 Latin L 0-13
1950 Sept. 23 Latin W 22-12
1951 Sept. 15 Latin L 14-31
1952 Sept. 13 Latin W 13-7
1952 Oct. 11 St. Edward W 41-12
1953 Sept. 19 Latin L 12-13
1954 Sept. 17 Latin L 13-19
1955 Sept. 17 Latin W 14-7
1955 Oct. 8 Holy Name W 40-0
1955 Oct. 13 Rhodes W 14-7
1955 Oct. 22 John Marshall W 13-0
1955 Nov. 5 South W 21-13
1956 Sept. 14 Latin W 12-7
1956 Sept. 22 St. Edward W 33-6
1957 Sept. 13 Latin L 0-9
1957 Oct. 12 Lincoln West W 53-0
1957 Nov. 9 West Tech W 20-6
1958 Sept. 12 Latin L 6-14
1958 Sept. 27 West Tech T 12-12
1959 Sept. 25 Latin W 24-12
1959 Oct. 3 John Marshall L 0-8
1959 Oct. 30 West High W 58-8
1960 Sept. 23 Latin L 8-12
1960 Oct. 1 Rhodes T 14-14
1960 Oct. 8 John Marshall L 12-14
1960 Oct. 21 South W 20-6
1960 Oct. 29 West W 52-0
1960 Nov. 5 Lincoln West W 22-0
1961 Sept. 22 Latin L 20-28
1961 Oct. 6 Rhodes W 44-30
1961 Oct. 20 West Tech W 46-0
1962 Sept. 21 Latin W 30-0
1963 Sept. 13 Parma W 58-20
1963 Sept. 20 Latin W 28-0
1963 Oct. 13 Rhodes W 50-12
1963 Nov. 9 South W 28-14
1965 Sept. 18 Parma L 0-6
1965 Sept. 24 Latin L 26-0
1965 Oct. 9 West Tech L 8-0
1965 Oct. 15 Rhodes W 34-14
1966 Sept. 8 Latin L 8-20
1966 Sept. 17 Parma L 20-30
1966 Sept. 30 Holy Name L 12-13
1966 Oct. 8 West High W 14-0
1966 Oct. 14 West Tech W 36-14
1966 Oct. 22 Rhodes W 25-0
1966 Oct. 29 John Marshall W 20-0
1966 Nov. 4 South L 6-42
1966 Nov. 11 Lincoln West W 34-0
1968 Nov. 1 Rhodes W 41-14
1969 Sept. 5 Parma W 36-15
1969 Sept. 13 Latin W 12-8
1969 Sept. 19 Walsh Jesuit L 0-21
1969 Oct. 3 South W 41-12
1969 Oct. 24 Lincoln West W 26-12
1969 Nov. 1 West Tech W 28-12
1969 Nov. 7 Rhodes W 28-6
1970 Sept. 18 Latin W 22-2
1970 Oct. 2 Rhodes W 14-0
1970 Oct. 10 John Marshall W 26-20
1970 Oct. 16 South W 41-16
1970 Nov. 13 West Tech W 20-6
1971 Sept. 25 Latin W 7-6
1971 Oct. 2 West Tech W 27-12
1971 Oct. 15 John Marshall W 19-0
1971 Oct. 22 South W 21-0
1971 Oct. 29 Lincoln West W 28-0
1971 Nov. 5 Holy Name L 14-31
1973 Nov. 9 Lincoln West W 36-8
1974 Sept. 7 Parma L 0-14
1974 Sept. 21 Latin W 13-6
1974 Oct. 4 Holy Name W 21-12
1974 Oct. 18 West Tech W 14-0
1974 Oct. 26 Rhodes W 31-0
1974 Nov. 8 South W 10-0
1974 Nov. 19 John Marshall W 19-7
1975 Sept. 5 Parma L 12-19
1975 Sept. 20 Latin T 6-6
1975 Sept. 26 St. Joseph W 13-12
1975 Oct. 4 Holy Name L 14-26
1975 Nov. 7 West Tech L 0-21
1976 Sept. 17 St. Edward L 0-2
1976 Sept. 25 Latin L 0-6
1976 Oct. 2 St. Joseph W 9-7
1976 Oct. 8 St. Vincent-St.Mary L 7-8
1976 Oct. 16 West Tech W 31-0
1976 Oct. 22 John Marshall W 21-0
1976 Oct. 30 Rhodes W 34-0
1976 Nov. 5 Lincoln West W 42-0
1976 Nov. 13 South W 47-7
1977 Sept. 10 Parma W 22-7
1977 Sept. 16 St. Ed's L 11-23
1977 Sept. 24 Latin W 19-7
1977 Oct. 1 Lake Catholic L 0-24
1977 Oct. 8 St. Joseph L 12-13
1977 Oct. 14 South W 34-0
1977 Oct. 21 West Tech W 26-6
1977 Oct. 29 John Marshall W 28-26
1977 Nov. 5 Rhodes W 35-0
1977 Nov. 11 Lincoln West W 35-0
1978 Sept. 8 Parma T 7-7
1978 Sept. 15 St. Edward L 9-38
1978 Sept. 22 Latin L 6-12
1978 Sept. 30 Lake Catholic L 14-20
1978 Oct. 28 West Tech W 20-6
1978 Nov. 4 John Marshall W 13-6
1978 Nov. 10 Rhodes W 42-0
1979 Sept. 1 St. Joseph L 0-12
1979 Sept. 7 Parma W 31-0
1979 Sept. 14 Cleveland Heights W 13-6
1979 Sept. 22 Rhodes W 40-0
1979 Sept. 29 Padua L 7-15
1979 Oct. 5 Holy Name W 13-0
1979 Oct. 13 Lake Catholic W 20-0
1979 Oct. 20 St. Edward W 17-6
1979 Oct. 26 Wickliffe W 28-0
1979 Nov. 2 Walsh Jesuit L 14-16
1980 Aug. 30 Holy Name W 3-0
1980 Sept. 6 Penn Hills L 6-27
1980 Sept. 13 Cleveland Heights W 14-0
1980 Sept. 20 Padua L 0-3
1980 Sept. 26 Chanel W 28-0
1980 Oct. 4 Lake Catholic W 6-0
1980 Oct. 11 St. Edward L 0-11
1980 Oct. 17 St. Joseph T 0-0
1980 Oct. 25 Mooney L 0-7
1980 Nov. 1 Walsh Jesuit W 14-6
1981 Oct. 3 Canton McKinley L 7-14
1981 Oct. 10 Lake Catholic W 21-7
1981 Oct. 24 St. Joseph L 20-27
1981 Oct. 31 Cardinal Mooney L 9-14
1981 Nov. 7 Walsh Jesuit W 7-6
1982 Sept. 3 Holy Name W 30-0
1982 Sept. 10 Lincoln West W 40-0
1982 Sept. 16 Cleveland Heights L 19-23
1982 Sept. 25 Padua L 5-7
1982 Oct. 2 Canton McKinley L 14-25
1982 Oct. 9 Lake Catholic L 7-13
1982 Oct. 16 St. Edward L 7-26
1982 Oct. 23 St. Joseph W 14-9
1982 Oct. 29 Benedictine W 20-13
1982 Nov. 5 Walsh Jesuit L 6-15
1983 Sept. 3 Holy Name L 11-20
1983 Sept. 9 Lincoln West W 27-6
1983 Sept. 15 Cleveland Heights W 29-15
1983 Sept. 24 Padua W 19-0
1983 Oct. 1 East High W 34-8
1983 Oct. 8 Lake Catholic L 9-0
1983 Oct. 15 St. Edward T 14-14
1983 Oct. 22 St. Joseph W 20-14
1983 Oct. 29 Benedictine L 20-22
1983 Nov. 5 Walsh Jesuit W 26-0
1984 Sept. 22 Padua W 39-6
1984 Sept. 29 John F. Kennedy W 27-12
1984 Oct. 6 Lake Catholic W 31-7
1984 Oct. 13 St. Edward L 0-10
1984 Oct. 20 St. Joseph W 17-13
1984 Oct. 27 Benedictine L 14-16
1984 Nov. 2 Walsh Jesuit W 14-10
1985 Aug. 30 Lake Catholic W 21-0
1985 Sept. 13 Cleveland Heights W 21-14
1985 Sept. 21 Padua W 14-8
1985 Sept. 27 John F. Kennedy W 19-6
1985 Oct. 4 Berea W 21-7
1985 Oct 12 St. Edward L 0-12
1985 Oct. 19 St. Joseph L 7-14
1985 Oct. 26 Benedictine W 34-32
1985 Nov. 2 Holy Name L 2-21
1986 Aug. 30 Lake Catholic W 13-6
1986 Sept. 5 Lincoln West W 54-0
1986 Sept. 12 Cleveland Heights W 23-13
1986 Sept. 20 Padua L 6-21
1986 Sept. 27 John F. Kennedy W 18-0
1986 Oct. 3 Valley Forge L 6-7
1986 Oct. 11 St. Edward W 14-5
1986 Oct. 18 St. Joseph L 3-14
1986 Oct. 24 Benedictine L 0-27
1986 Nov. 1 Holy Name W 15-6
1987 Sept. 4 Lake Catholic L 3-6
1987 Sept. 12 Euclid L 7-30
1987 Sept. 18 Cleveland Heights W 12-6
1987 Sept. 26 Padua W 9-0
1987 Oct. 2 John F. Kennedy W 28-14
1987 Oct. 9 Valley Forge W 35-6
1987 Oct. 17 St. Joseph L 0-7
1987 Oct. 24 St. Edward L 10-13
1987 Oct. 31 Benedictine W 15-7
1987 Nov. 7 Holy Name W 36-3
1988 Sept. 3 Lake Catholic W 24-7
1988 Sept. 9 Euclid W 21-12
1988 Sept. 16 Cleveland Heights W 20-0
1988 Sept. 24 Padua W 28-0
1988 Oct. 1 John F. Kennedy W 75-0
1988 Oct. 8 Valley Forge W 14-13
1988 Oct. 14 St. Joseph W 34-9
1988 Oct. 22 St. Edward W 14-7
1988 Oct. 28 Benedictine W 40-0
1988 Nov. 5 Holy Name W 49-0
1989 Aug. 25 Mentor W 42-2
1989 Sept. 2 Euclid W 55-26
1989 Sept. 8 Cleveland Heights W 25-0
1989 Sept. 16 Padua W 31-8
1989 Sept. 29 Valley Forge W 34-13
1989 Oct. 7 St. Joseph W 23-6
1989 Oct. 13 St. Edward W 21-0
1989 Oct. 21 Benedictine W 32-14
1989 Oct. 27 Holy Name W 24-0

Jack Corrigan '70 Highlight Films

Highlight films from all 11 State Championship seasons are available:

1. 1988 – To Be a Legend

2. 1989 – The Legend Continues

3. 1991 – Who Are Those Guys?

4. 1992 – Winning It All

5. 1993 – A Gridiron Masterpiece 

6. 1994 – With Flying Colors

7. 1995 – Greatest Hits Volume VII

8. 1999 – The Search for Gridiron Glory

9. 2001 – A Football Odyssey

10. 2008 – Double Vision, Single Focus 

11. 2011 – 48 Minutes to 11 in "11" 

Recent Games

Interested in a recent game film? Let us know! Email jginley@ignatius.edu

SIBN Broadcasts

Interested in getting a copy of an SIBN broadcast(s)? Let us know! Email jginley@ignatius.edu


Another shot from a Saint Ignatius vs. Rhodes game.

BASKETBALL

All Games

1959-60 West W 70-54  
1960-61 Benedictine W 71-62  
1965-66 Max Hayes L 58-72  
1966-67 West Tech L 59-79  
1969-70 Padua L 46-61  
1969-70 East W 58-39 City Championship at the Cleveland Arena
1973-1974 John F. Kennedy W 61-51 City Championship
1974-75 John Hay W 44-36 City Consolation Game
1975-76 Collinwood W 63-48 City Championship
1976-77 John Marshall W 83-67  
1976-77 Lakewood W 61-54  
1976-77 John Adams W 70-69 City Championship at the Cleveland Arena
1977-78 Padua W 86-63  
1977-78 West Tech W 96-81  
1977-78 Cleveland Heights W 74-69  
1977-78 John Adams W 49-47 City Championship
1977-78 St. Edward W 67-50  
1978-79 West Tech L 52-55  
1978-79 St. Joseph L 55-68  
1979-80 Canton McKinley L 72-73  
1979-80 Cleveland Heights W 53-52  
1979-80 St. Joseph W 59-58  
1980-81 Canton McKinley L 65-75  
1980-81 Barberton W 70-65  
1980-81 Akron Central Hower L 51-63  
1980-81 Elyria W 60-50  
1981-82 North Olmsted W 66-58 Sullivan Gym ... Season opener
1981-82 Barberton L ?? Away
1981-82 St. Joseph L 60-70 Away
1982-83 North Olmsted W 63-55 Away ... Season opener
1982-83 Canton McKinley L 49-67 Away
1982-83 St. Joseph L 63-72 Away
1984-85 St. Joseph W 66-64  
1985-86 Lincoln West W 70-66 Sullivan Gym
1985-86 St. Joseph W 59-52 Sullivan Gym
1986-87 Lakewood W 75-67 Sullivan Gym
1986-87 Akron Central Hoover W 61-51 Away
1986-87 St. Joseph L 44-46 Away
1986-87 Strongsville W 54-52 Sullivan Gym
1986-87 Barberton W 63-61 Sullivan Gym
1986-87 Padua W 64-50 Away
1986-87 Canton Timken W 65-54 Sullivan Gym
1986-87 Parma W 60-52 Sullivan Gym
1986-87 Berea W 62-42 Sectional Semi
1986-87 Wadsworth W 53-40 District Semi
1986-87 Shaw W 58-53 Regional Semi
1987-88 Parma L 58-60 Away
1987-88 Canton McKinley L 49-60 Sullivan Gym
1988-89 Padua W 89-69  
1988-89 Holy Name L 54-61  
1988-89 St. Joseph L 58-60  
1989-90 St. Joseph L 55-61  
1989-90 Mentor W 64-49  
1989-90 St. Edward W 72-47  
1989-90 Elyria W 65-57  
1989-90 Padua W 64-33  
1989-90 Toledo St. John L 50-73  
1989-90 Canton McKinley L 66-84  
1989-90 Toledo St. Francis L 65-73  
1989-90 Brush W 65-54  
1989-90 Strongsville W 65-50 Regional Semi
1989-90 Canton McKinley L 56-67 Regional Final
1990-91 Cleveland Heights W 86-66  
1990-91 Padua W 68-50  
1990-91 West Tech W 75-63 Sectional Final
1990-91 Medina W 77-61 District Semi
1990-91 Massillon Perry L 64-80 Regional Semi
1991-92 St. Edward W 72-65  
1991-92 VASJ L 57-58  
1991-92 St. Edward W 57-56  
1991-92 Boardman W 65-42  
1991-92 Lakewood W 73-58  
1991-92 Euclid L 81-86  
1991-92 Canton McKinley L 60-62  
1991-92 North Royalton W 55-44 Sectional Final
1992-93 St. Edward W 75-64  
1992-93 Holy Name W 63-50  
1992-93 Warren Harding W 70-61  
1992-93 Cleveland Heights W 82-73  
1992-93 West Tech W 99-45 Sectional Final
1993-94 Euclid W 78-60 Away ... Season Opener
1993-94 VASJ L 65-68 Away
1993-94 Canton McKinley W 67-66 Sullivan Gym ... Overtime
1993-94 Lakewood W 71-64 Away
1993-94 Toledo St. John W 70-64 Sullivan Gym
1993-94 Parma W 73-64 Sectional Final
1993-94 North Royalton W 79-72 District Final
1994-95 St. Edward L 44-61 Sullivan Gym
1994-95 Mentor L 44-53 Away
1994-95 Benedictine L 55-61 Away
1994-95 Shaker Heights L 52-54 Away
1994-95 VASJ W 61-59 Away
1994-95 Strongsville W 69-60 Sullivan Gym
1994-95 Padua L 55-60 Sectional Final
1995-96 Walsh Jesuit L 62-65 Sullivan Gym
1995-96 Shaker Heights L 52-54 Sullivan Gym
1995-96 St. Edward L 44-58 Away
1995-96 Rocky River W 49-46 Sullivan Gym
1996-97 St. Xavier L 47-56  
1996-97 VASJ W 66-63  
1996-97 Elyria W 72-63  
1996-97 Euclid L 45-48  
1996-97 Alliance W 86-52  
1996-97 Toledo St. Francis L 48-67  
1996-97 St. Edward L 47-74  
1996-97 Admiral King W 61-59  
1996-97 Canton McKinley L 45-63  
1996-97 Brecksville L 56-62 Sectional Final
1997-98 Benedictine W 63-62  
1997-98 Shaker Heights L 62-80  
1997-98 VASJ L 54-56  
1997-98 Rocky River W 74-63  
1997-98 Lincoln West W 99-32 Sectional Semi at Baldwin Wallace
1997-98 North Royalton W 77-52 Sectional Final
1997-98 Holy Name W 53-48 District Semi
1997-98 Shaw W 80-53 Regional Semi
1997-98 Canton McKinley W 58-52 State Semifinal
1998-99 University School W 80-53 Sullivan Gym
1998-99 Bedford W 79-68  
1998-99 St. Edward L 57-73  
1998-99 Shaker Heights L 64-76  
1998-99 Benedictine L 64-67 Sullivan Gym
1998-99 VASJ W 76-71  
1998-99 Bedford W 79-60  
1998-99 Cleveland Heights W 85-78  
1998-99 Strongsville W 79-63  
1998-99 Toledo St. John L 53-70  
1998-99 Berea W 75-44 Sectional Semi
1998-99 Holy Name W 74-40 District Semi at Berea
1998-99 Toledo Central Catholic W 67-53 Regional Semi in Toledo
1998-99 Mansfield L 46-63 Regional Final in Toledo
1999-00 Strongsville W 62-61 Away
1999-00 Rocky River W 88-38 Away
1999-00 Canton McKinley L 79-82 Sullivan Gym
1999-00 Cincinnati Elder W 64-62 Sullivan Gym
1999-00 Shaker Heights L 61-67  
1999-00 Mentor L 75-77 Sullivan Gym
1999-00 Euclid W 65-57  
1999-00 VASJ L 79-88  
1999-00 VASJ W 85-70  
1999-00 Zanesville W 67-51  
1999-00 Valley Forge W 82-57  
1999-00 Warren Harding W 76-71  
1999-00 Cleveland Heights W 62-56  
1999-00 Parma W 65-38 Sectional Semi at Baldwin Wallace
2000-01 Medina W 76-56 Away
2000-01 Canton McKinley W 60-53 Away
2000-01 Cleveland Heights W 67-46 Sullivan Gym
2000-01 Lakewood W 81-58 Away
2000-01 Zanesville W 79-70 Sullivan Gym
2000-01 Boardman W 85-61 Away
2000-01 VASJ W 63-54 Sullivan Gym
2000-01 Toledo St. John W 76-56 Sullivan Gym
2000-01 Parma W 85-48 Sectional Final
2000-01 Solon W 62-48 District Semi at Berea
2000-01 Bedford W 64-49 District Final at Brecksville
2000-01 Strongsville W 57-32 Regional Semi at Cleveland State
2000-01 Cincinnati Elder W 49-46 State Champ. at Value City Arena
2001-02 Shaker Heights W 99-94 Sullivan Gym ... 3 Overtimes
2003-04 VASJ W 80-52 Away ... Season Opener
2003-04 Canton McKinley L 70-78 Sullivan Gym
2003-04 Cleveland Heights L 69-77 Away
2003-04 St. Edward W 72-49 Sullivan Gym
2003-04 Shaw L 60-62 Away
2003-04 Massillon W 73-64 Sullivan Gym
2003-04 Collinwood L 63-64 Sullivan Gym
2003-04 Butler W 57-44 Sullivan Gym
2003-04 Archbishop Moeller W 86-54 Away
2003-04 Warren Harding L 58-59 Away
2003-04 Boardman W 78-47 Sullivan Gym
2003-04 Rhodes W 71-70 Sullivan Gym
2003-04 Olmsted Falls L 71-75 Away
2003-04 St. Edward L 64-75 Away
2003-04 Lakewood W 46-28 Sullivan Gym
2003-04 Glenville L 65-67 Sullivan Gym
2003-04 Zanesville W 62-44 Away
2003-04 Benedictine L 55-58 Away
2003-04 Findlay W 47-45 Away
2003-04 North Royalton W 73-63 Sectional Semi at Baldwin Wallace
2003-04 Rhodes L 54-57 District Semi at Baldwin Wallace
2004-05 Medina W 57-53  
2004-05 Erie Cathedral Prep W 73-66  
2004-05 Cleveland Heights W 70-61  
2004-05 St. Edward W 65-47  
2004-05 Massillon Jackson W 71-55  
2004-05 Canton McKinley L 44-72  
2004-05 Shaker Heights W 74-55  
2004-05 Warren Harding L 45-66  
2004-05 Glenville W 74-66  
2004-05 Archbishop Moeller L 45-54  
2004-05 Boardman W 58-49  
2004-05 North Canton Hoover L 69-79  
2004-05 Findlay W 65-38  
2004-05 Olmsted Falls W 69-59  
2004-05 Cleveland Central Catholic W 88-73  
2004-05 Zanesville W 61-40  
2004-05 St. Edward W 67-60  
2004-05 Eastlake North W 73-56  
2004-05 Lakewood W 66-51  
2004-05 North Royalton W 60-41 Sectional Final at Brecksville
2004-05 Strongsville W 69-49 District Semi at Baldwin Wallace
2004-05 Solon L 50-58 District Final at Baldwin Wallace
2005-06 Shaker Heights W 74-62  
2005-06 Cleveland Heights W 78-57  
2005-06 St. Edward L 64-77  
2005-06 Boardman W 63-49  
2006-07 Glenville W 73-71 Away
2006-07 Cleveland Heights L 46-58 Sullivan Gym
2006-07 Boardman W 44-37 Away
2006-07 Zanesville W 72-55 Sullivan Gym
2006-07 Canton McKinley L 32-39 Away
2006-07 Massillon Washington L 57-60 Away
2006-07 Rhodes L 46-49 Away
2006-07 Lakewood W 64-46 Away
2006-07 St. Edward L 65-93 Sullivan Gym
2006-07 Olmsted Falls W 62-58 Sullivan Gym
2006-07 St. Francis De Sales L 61-66 Away
2006-07 Walsh Jesuit W 67-36 Away
2006-07 Shaker Heights W 52-49 Away
2006-07 St. Xavier L 55-74 Away
2006-07 Benedictine W 73-51 Sullivan Gym
2006-07 St. Edward L 45-80 Away
2006-07 Strongsville L 49-59 Sullivan Gym
2006-07 East High W 66-44

Sectional Semi at Warrensville Heights

2006-07 Bedford L 56-63

Sectional Final at Warrensville Heights

2007-08 Padua W 97-54 Sullivan Gym
2007-08 Strongsville W 84-74 Strongsville
2007-08 Massillon Washington W 62-59 Sullivan Gym
2007-08 St. Xavier L 45-51 Sullivan Gym
2007-08 University School W 59-35 Sullivan Gym
2007-08 St. Edward L 51-53 Sullivan Gym
2007-08 Canton McKinley W 56-37 Sullivan Gym
2007-08 Brush L 61-64 Euclid